O FIRMIE

Jesteśmy na rynku sprzętu i aparatury medycznej od ponad 20 lat.

Od 2004 r. jako TECHPOL, a następnie jako TECHPOL Medical. Mamy odpowiednie  zaplecze w postaci bezpośrednich więzów kooperacyjnych z wieloma producentami na całym świecie, obiektów infrastrukturalnych, wyposażenia technicznego i transportu. Jesteśmy więc w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom wynikającym z potrzeb  klienta. 
Masz problem? Potrzebujesz rozszerzyć gamę swoich usług, nie masz zbyt wiele pieniędzy? Chcesz pracować na sprzęcie  najnowocześniejszym o najwyższej jakości, poszukujesz czegoś odpowiedniego w dobrej cenie i na dobrych warunkach. Chciałbyś, aby praca Twojej placówki była otoczona stałym nadzorem technicznym, na który mógłbyś liczyć w każdej  chwili? Skontaktuj się z nami. Jak zawsze, zaproponujemy rozwiązanie, które Cię usatysfakcjonuje.

Czym się zajmujemy:
  • sprzedaż aparatury i sprzętu medycznego
  • instalacja dostarczonych urządzeń, wraz z adaptacyjnymi pracami techniczno-budowlanymi jeśli zachodzi taka konieczność
  • opracowanie zaawansowanych systemów klinicznych wraz z kompleksowym wyposażeniem obiektów i rozruchem
  • techniczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • bieżący monitoring techniczny powierzonych systemów i urządzeń


Prezes Zarządu - Krzysztof Józefacki
Prezes Zarządu
Krzysztof Józefacki
Zespół pracowniczy

To najważniejsza część organizmu firmy składająca się z 20 osób, która zgodnie z najnowszą koncepcją intermentoringu skutecznie łączy w sobie młodość i doświadczenie. Prezes firmy Krzysztof Józefacki pracuje w branży już ponad 30 lat, z drugiej zaś strony trzon zespołu stanowią młodzi, wykształceni, kreatywni ludzie z pasją; rozumiejący wyzwania współczesności. Na takich stawiamy. Aby zarysowany powyżej, tak wymagający zakres działania TECHPOL Medical mógł być realizowany skutecznie utworzyliśmy dwa ściśle współpracujące ze sobą piony:
1. Dział Handlowy
   2. Zakład Techniki Medycznej 
Nasze referencje

Tylko w ubiegłym roku sprzedaliśmy nasze usługi do 967 placówek służby zdrowia. Współpracujemy bezpośrednio z producentami oferowanego sprzętu takim jak: STEPHANIX - RADIOLOGICAL SOLUTIONS, EUROCOLUMBUS, MATALTRONICA, GIVAS, CORTEX TECHNOLOGY, WRANGLER, LOEN, SOEHNLE PROFESSIONAL i inni. Stąd też nasza oferta jest konkurencyjna cenowo, odpowiada najsurowszym kryteriom jakości i dodatkowo ubezpieczona jest opcją stałego monitoringu sprawowanego przez Zakład Techniki Medycznej